Bestuur & Commissies

Dagelijks Bestuur

Voorzitter:
Rik van Dommele, voorzitter@atcdegroenekamer.nl
Secretaris:
Gerard Schoonderwoerd, secretaris@atcdegroenekamer.nl
Penningmeester:
Peter Hulsen, penningmeester@atcdegroenekamer.nl

Commissies

Accommodatiecommissie: accommodatie@atcdegroenekamer.nl
Leden: Kees Zeuner, Erlo van Druten

Activiteitencommissie (A-Team): a-team@atcdegroenekamer.nl
Leden: Pauline Koeman, Dennis Molhoek, Geert Rasing en Threska Mientki

Barcommissie: barcommissie@atcdegroenekamer.nl
Leden: Margot Kouwenberg (voorzitter), Dennis Molhoek

Communicatiecommissie: communicatie@atcdegroenekamer.nl
Leden: Gerard Schoonderwoerd (voorzitter a.i.), Pauline Koeman, Bart Brouwer, Jurgen Jansen

Website (content): Bart Brouwer: redactie@atcdegroenekamer.nl

Website (technisch, vormgeving): Jurgen Jansen en Bart Brouwer, webmaster@atcdegroenekamer.nl

IT-beheer: Jurgen Jansen

Facebook: https://www.facebook.com/AtpcDeGroeneKamer

Jeugdcommissie: jc@atcdegroenekamer.nl
Leden: Rik Klein (voorzitter), Jantien de Bruin

Sponsorcommissie:
Leden: Romke van der Wal (voorzitter), Bart Brouwer

Padelcommissie: padel@atcdegroenekamer.nl
Leden: Gerard Schoonderwoerd (voorzitter), Channa Woudenberg, Daniëlle Ruikes, Patricia Rietveld, Frank Moust, Frans Tijs


Ledenadministratie:
Sabine Brachthaeuser, ledenadministratie@atcdegroenekamer.nl

Vertrouwenscontactpersoon:
Dorien Cohen Stuart, 026-3517121 / 06-21584363, doriencs01@gmail.com

Competitieleiders (VCL’s)

  • Voorjaarscompetitie: Ria Suntjens en Miriam Dingerink
  • Najaarscompetitie: Erik Jan Kwakkel en Fianne Lindenaar
  • Wintercompetitie (intern): Marleen Kets, Willie Tolmeijer en Brit Trooster, 06-33001803, wintercompetitie@atcdegroenekamer.nl
  • Laddercompetitie (intern): Age Baanstra, ladder@atcdegroenekamer.nl
  • Jeugdcompetitie: Rik Klein
  • Multiclub competitie: Huibert Brands

Tennis-/padelles

Brandtennis: Pim Brand, 06-36410420, info@brandtennis.nl

Tennisles:
Pim Brand, 06-36410420, pim@brandtennis.nl
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Leon Lobach, 06-45722028, leonlobach@gmail.com
Op zaterdag.

Martijn Sanders, 06-15351507, sanders.mwa@gmail.com
Op maandag en woensdag.

Britt Donders, 06-21536351, brittdonders@live.nl
Op dinsdag en donderdag.

Padelles:
Eline Coene, 06-52549393, ecoene@xs4all.nl